NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY DOLNEGO ŚLĄSKA 2022

MAMY TO!


Nasz program kreatywnych warsztatów w Krainie Wygasłych Wulkanów otrzymał nagrodę jako NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY DOLNEGO ŚLĄSKA.

Wszystko dzięki współpracy, wielkiemu sercu i wspólnemu zaangażowaniu. Okazuje się, że takie podejście "się opłaca" i jest doceniane nie tylko przez odwiedzających nas turystów, ale i Dolnośląską Organizację Turystyczną.

Cytując post DOT'u z FB: "Za nami dolnośląskie obchody Światowego Dnia Turystyki, które były okazją do spotkania i wyróżnienia zasłużonych dla naszej branży instytucji i osób. (...) Spotkanie było okazją do ogłoszenia wyników organizowanego przez nas etapu regionalnego konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat Polska Organizacja Turystyczna. Laureaci otrzymali z rąk prezesa DOT Adam Zawada certyfikaty dla Najlepszych Atrakcji Dolnego Śląska, a z rąk Krzysztof Maj - Zarząd Województwa Dolnośląskiego w imieniu wspierającego konkurs Samorządu Województwa vouchery na działania promocyjne o wartości 5.000,00 zł. W 2022 wyróżniono: ZOO Wrocław - Złoty Certyfikat, Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki - certyfikat, Muzeum Zabawek w Kudowie Zdroju - certyfikat, Kaczawska Sieć Współpracy - certyfikat oraz R26 PARK - skatepark Wałbrzych - certyfikat specjalny dla "młodych" atrakcji działających mniej niż 2 lata."

 
Skip to content